Світлана Степанюк – Business Efficiency Lead у razom communications

Світлана Степанюк призначена на позицію BusinessEfficiencyLeadукраїно-британської комунікаційної компанії razomcommunications.

У медіа-баїнгу Світлана працює понад 14 років, спеціалізується на стратегічному бізнес-консалтингу й супроводі компаній у впровадженні змін. У грудні 2017 року приєдналася до команди трансформації razom communications.
 
У межах посади перед Світланою стоять завдання: зробити модель роботи підрозділу трейдингу (баїнгу) в холдингу прозорою та зрозумілою для клієнтів, впровадити мережеві технології закупівель, вибудувати партнерські відносини й підвищити якість закупівель для клієнтів.
За три місяці я встигла оцінити високий рівень експертизи трейдерів, байєрів і перемовників у холдингу, – каже Світлана Степанюк. – Щоб прискорити впровадження змін у групі агенцій, я ставлю перед собою завдання побудувати прозорі, ефективні комунікації між трейдерами, фінансовим департаментом і клієнтськими групами всередині компанії та її партнерами на ринку.
 
Складність системи ціноутворення в деяких медіа, непрозорість процесів закупівлі для клієнтів – основні проблеми на ринку. razom communications як україно-британська група повністю розділяє європейський підхід до прозорості закупівель, – коментує Дарія Кабанова, CEO razom communications.