Хелпер - проект націлений на формування національної культури надання першої домедичної допомоги

Кожного дня людина стикається з багатьма ситуаціями, що виникають внаслідок внутрішніх чинників. Зупиніться і озирніться! Небезпека може бути біля вас або біля ваших близьких. Сьогодні нікому не треба пояснювати, чому життя у сучасному світі стає дедалі небезпечнішим. Тенденція, що присутня сьогодні в України, дає нам чітко зрозуміти, що всі ми можемо бути в небезпеці. Використовуючи дані з статистики Інcтитуту демографії, можна прослідкувати цю картину. Уявіть собі, кожного року Україна втрачає приблизно 40 000 тис жителів не від хвороб, а тільки від зовнішніх причин. Транспортні нещасні випадки, падіння, утоплення, занурення у воду, випадкове отруєння та дія алкоголю, навмисне самоушкодження, ці всі цифри фігурують в одній таблиці. Нас це лякає, тому ми взялися змінювати цю статистику!

Кажуть, що освіта буває різною і уявіть собі навіть не нудною. Ми готові вам сказати новину! В Україні буде запущено проект націлений на навчання учнів та вчителів шкіл аби у кожній стресовій ситуації, ми не давали, щоб паніка нас перемагала. Команда проекту вважає, що краще почати з чогось малого і дійти до великого, ніж стояти і нічого не робити.

На даний момент проектом “Хелпер” зацікавились та підтримують перелік українських міністерств: Міністерство освіти та науки України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство культури України та Міністерство інформаційної політики України  
Хелпер – проект, що покликаний формувати національну культуру надання першої домедичної допомоги, зменшувати рівень смертності та продовжувати тривалість безпечного життя, впроваджувати профілактику серцево-судинних захворювань. Існує багато країн, де подібні системи навчання давно впроваджені на всіх рівнях шкіл, ВНЗ та спец навчальних закладів. Система почала запроваджуватись ще після 2-світової війни, але ми бо загубили ті напрацювання, які були, уже після розвалу СРСР, бо незалежна Україна не звертала увагу на цей предмет.

До цієї культури хочеться привчити нашу молодь, що буде передавати ці знання з покоління в покоління. Ми хочемо щоб діти підвищувати свою безпеку, вивчаючи основи першої допомоги. Головною ціллю для Хелпер є порятунок багатьох дитячих життів та навчання їх системній допомозі. У такому випадку виникає  актуальність у створенні системи навчання та стрімко підвищується інтерактивність певних предметів у шкільній програмах наших дітей.
Проект має на меті впровадити інтеграцію курсу з першої домедичної допомоги в шкільні курси «Охорона та безпека життєдіяльності» та «Захист вітчизни», які будуть викладатись вже навченими вчителями цих же шкіл; Уявіть собі, що мільйони школярів пройдуть навчання з екстреної домедичної допомоги в рамках курсів «Охорона та безпека життєдіяльності» та «Захист вітчизни». Це не просто навчання теорії, а миттєве засвоєння навичок на практиці. Для того щоб це стало реальністю, батьки мають бути зацікавленими, щоб їхні діти вивчали першу домедичну допомогу. Також велику роль в житті учнів відіграють їхні вчителі, що проводять з ними більшість їхнього часу. Бачимо також доцільно навчати вчителів, що викладають предмет «Основи життєдіяльності» (5-9 класи) та «Захист Вітчизни» (10-11 класи). Існує багато організацій, що вже допомагають нам у нашій діяльності: Мальтійська служба допомоги, Червоний хрест, Всеукраїнська рада реанімацій, та багато інших прекрасних громадських ініціатив. Вони розуміють важливість цієї справи та радо підтримують нас у наших починаннях.Щоб детально ознайомитись з організаціями та їхньою діяльність, ми вам пропонуємо шукати за найменуванням в соціальних мережах, таких як: Facebook, Instagram, Twitter та YouTube.

А наша сторінка та соціальні мережі Ви можете знайти тут:
http://uahelper.org/
https://www.facebook.com/helper.ukr/
https://www.instagram.com/helperukr/