Стартує Ukrainian Creative Week 2018

Тиждень креативності UkrainianCreativeWeek, що відбудеться 23 – 26 жовтня, відкриває прийом робіт на UkrainianDesign: TheVeryBestOf2018, KAKADUAwards2018 і ADC*UAAwards2018.

UkrainianCreativeWeekвже за традицією об’єднує одразу три конкурси, що різні за своєю специфікою, проте мають одну мету – обрати найгідніші роботи на українському ринку, а також популяризувати творчі напрацювання та досягнення українців на міжнародній арені.
 
1. Ukrainian Design: The Very Best Of 2018
 
НагороджуєнайяскравішіроботисучасноїдизайнерськоїтворчостіУкраїнирізнихвидівтасприяєрозвиткудизайнерськоїіндустрії.
Конкурсвикликаєвеликийінтересуукраїнськихграфічнихіпромисловихдизайнерів, дизайнерівнавколишньогосередовища, фахівціввтелевізійномуіdigital дизайні.
До складу журі входять виключно зарубіжні експерти – провідні дизайнери, арт-директори, архітектори та професіонали своєї справи.
Популяризує вітчизняний дизайн за кордоном.
 
Дедлайн подачі робіт – 31 серпня.
 
2. ADC*UA Awards 2018
 
Авторитетний національний рекламний конкурс, що проводиться Клубом арт-директорів України (ADC*UA), серед яких ті, хто не просто говорить про якість креативу та освіти рекламістів, а реально впливає на ринок та його розвиток.
Конкурс відбувається за підтримки Клубу Art Directors Club Europe (ADC*E), Барселона.
Переможці конкурсу ADC*UA мають унікальну можливість взяти участь у щорічному конкурсі європейського Клубу Арт-директорів ADC*Europe Awards. 
Судиться виключно членами Клубу Арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine – ADC*UA).
Сприяє розвитку молодих спеціалістів та студентів: у змаганні наявні категорії «Конкурс молодих креаторів» та «ADC*UA Student». 
 
Дедлайн подачі робіт – 14 вересня.
 
3. Kakadu Awards 2018
 
Це унікальний національний конкурс, в якому долю своїх робіт та робіт конкурентів вирішує кожен учасник змагань.
Членами журі є виключно учасники, які подавали роботи. Скільки учасників в конкурсі – стільки і членів журі, роботи оцінюються за так званим "гамбурзьким розрахунком".
Можливість бути оціненим своїми конкурентами та колегами на ринку.
У конкурсі можуть взяти участь як агентства, студії, так і окремі креатори – автори робіт.  
 
Дедлайн подачі робіт – 14 вересня.
 
Всі три фестивалі входять до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2018/2019: Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 з коефіцієнтом 1, Kakadu Awards 2018 – 1, ADC*UA Awards 2018 – 1,5.
 
Програма тижня креативності Ukrainian Creative Week, яка відбудеться з 23 по 26 жовтня буде сповненою семінарами та воркшопами від кращих гравців рекламної індустрії, експозицією з кращих робіт Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, нетворкінгом та підсумками конкурсів, у вигляді Церемоній нагородження переможців конкурсів Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, ADC*UA Awards 2018 та Kakadu Awards 2018.
 
 
Програма Ukrainian Creative Week:
 
23-26 жовтня – Семінарська програма та виставка робіт переможців
24 жовтня – Церемонія нагородження переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, KAKADU Awards  2018
25 жовтня – Церемонія нагородження переможців ADC*UA Awards 2018
 
Дизайн Ukrainian Creative Week, а також оновлений стиль Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 був розроблений агентством Tough Slate Design.
 
Щоб дізнатись більше, перейдіть на сайт. У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.