На другому дні Ukrainian Creative Week можна здобути успіх в кубі!

Другий день тижня креативності UkrainianCreativeWeek, окрім насиченої семінарської програми, включить в себе оголошення переможців одразу трьох конкурсів: UkrainianDesign:TheVeryBestOf2017, KakaduAwards2017 та АDC*UAAwards2017. Чекаємо Вас на церемонії, адже є вірогідність, що саме ваша робота стане трикратним переможцем та здобуде успіх в кубі!

UCW зібрав на одній платформі впливових лідерів рекламно-комунікаційного ринку України, серед яких: засновники провідних агентств, дизайн-студій, арт та креативні директори, ілюстратори, незалежні фахівці, інноватори та лідери думок. Вони виборюють не тільки локальні нагороди, але і здобувають перемоги на міжнародній арені. Саме вони проведуть ряд безкоштовних семінарів, лекцій та воркшопів для слухачів UCW.

Зустрічайте спікерів:
Святослав Кобзенко, креативний директор RAM 360     
Оксана Капранова, арт-директор та Ілля Янков, копірайтер THINKMcCAN
Антон Савчук, креативний директор VisageDDB
Олесь Кучеренко, креативний директор BambukDesignStudio  
Маша Тетерін, Head of BBDO Ukraine design studio, член клубу ADC*UA      
Антон Іванов, Senior Designer, banda
Костянтин Шнайдер, креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine, член клубу ADC*UA                               
Олександр Смірнов, креативний директор, партнер Tabasco, президент клубу ADC*UA  
 
Повна програма опублікована на сайті. Просимо слідкувати за оновленнями.

О 18:00 запрошуємо на Welcome Drinks напередодні Церемонії нагородження переможців одразу трьох конкурсів: UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF 2017, ADC*UA AWARDS 2017, KAKADU AWARDS 2017.
 
Що, як не Ніч рекламожерів, може бути найкращим завершенням тижня креативності? Показ найкращих рекламних роликів, які підкорять глядачів своєю різноманітністю і оригінальністю та подарують найяскравіші емоції. Квитки можна придбати за посиланням.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.