Події
23–24 жовтня
img

23–24 октября, Киев: ХIV Международный форум «Лояльный покупатель: где у него кнопка?» и II Customer Experience Show

23–24 октября в Киеве состоится ХIV Международный форум «Лояльный покупатель: где у него кнопка?» и II Customer Experience Show.

23-26 жовтня
img

23-26 жовтня, Київ: Ukrainian Creative Week 2018

Тиждень креативності UkrainianCreativeWeek, що відбудеться 23 – 26 жовтня, відкриває прийом робіт на UkrainianDesign: TheVeryBestOf2018, KAKADUAwards2018 і ADC*UAAwards2018. UkrainianCreativeWeekвже за традицією об’єднує одразу три конкурси, що різні за своєю специфікою, проте мають одну мету – обрати найгідніші роботи на українському ринку, а також популяризувати творчі напрацювання та досягнення українців на міжнародній арені.

27 жовтня
img

27 жовтня, Київ: Ніч Рекламожерів

27 жовтня у місті Києві всю ніч відбуватиметься шалене та магічне шоу – Ніч рекламожерів. Цього року глядачів чекає чергова захоплива програма від пристрасного генія Жан Марі Бурсіко, яка дістала назву «Magic of Cinema Advertising».

5 листопада
img

5 листопада, Київ: ХIII Бізнес-форум «Інновації в комуникаціях»

ХIII Бізнес-форум «Інновації в комуникаціях» відбудеться 5 листопада 2018 року

12 грудня
img

12 грудня, Київ: Effie Awards Ukraine 2018

Не зважаючи на те що Effie Worldwide вже 50 років, премія невпинно продовжує удосконалюватися та вводити все більше оновлень для учасників індустріального ринку. Відповідно до міжнародних норм, Effie Awards Ukraine у 2018 році також повертається із рядом нововведень. Найгучнішою зміною стала відмова від друкованих заявок, адже премія завжди була за green підхід, проте тільки цього року нарешті вдалось втілити плани і перейти у цілковитий digital. Як для нас, так і для учасників це великий крок.